لیست قیمت صابون صادراتی و فروش ویژه آن در تهران

امروزه صادرات صابون و انواع لوازم بهداشتی با قیمت های بسیار عالی به تمامی کشور های همسایه انجام می گیرد. یکی از دلایل فروش بالای صابون تولید ایران در بازار های صادراتی، کیفیت بالای آن و همچنین عدم ایجاد حساسیت برای پوست است. البته افزایش کیفیت صابون های مختلف، باعث ایجاد بازار های جدید نیز برای آن می شود. قیمت صابون صادراتی با توجه به کیفیت، بسته بندی، مواد اولیه و… مشخص می گردد.

لیست قیمت صابون صادراتی و فروش ویژه آن در تهران

خرید و فروش انواع متنوع صابون صادراتی ارزان

خرید و فروش انواع متنوع صابون صادراتی ارزانصابون جزو لوازم بهداشتی است که کاربرد های گسترده ای دارد و علاوه بر شستشو در صنایع مختلف مانند صنعت نساجی بسیار استفاده می شود.

به طور کلی چند نوع صابون داریم؟

 1. صابون سخت
 2.  نرم
 3. صابون بچه

صابون های سخت اغلب جهت شستشو لباس مورد استفاده قرار می گیرند. و با توجه به پاک کنندگی بالایی که دارد. برای شستشو دست و صورت استفاده نمی شود. اما صابون نرم همان صابون های معمولی هستند .که برای درمان پوست های جوش دار و لک دار استفاده می شود. صابون بچه جزو صابون هایی است. که برای نوزادان و کودکان کاربرد دارد و همچنین افرادی که دارای پوست حساس هستند. از این نوع صابون ها استفاده می کنند.
فروش ویژه صابون صادراتی درجه یک توسط این مجموعه در سطح کشور انجام می گیرد.

قیمت روز بهترین صابون درجه یک و مرغوب در تهران

قیمت روز بهترین صابون درجه یک و مرغوب در تهراندر بخش قبلی به تقسیم بندی کلی صابون اشاره کردیم.
در این بخش به این موضوع خواهیم پرداخت که انواع صابون از نظر نوع مصرف به چند دسته تقسیم می شوند؟

 1. صابون حمام دستشویی
 2.  لباس شویی
 3. صابون رخت شوی
 4.  طبی
 5. صابون ضد قارچ
 6.  ضد اکنه
 7. صابون برای آب های سخت
 8.  شفاف
 9. و…

از گذشته تا به امروز در زمینه تولید صابون تغییرات گسترده ای رخ داده است. به طوری که در حال حاضر بیشترین تنوع صابون ها در بازار وجود دارد. بهترین نمونه صابون که در ایران تولید می شود. علاوه بر عرضه در بازار های داخلی و تهران، در بازار های صادراتی کشور های همسایه نیز عرضه می شود.
سوالی که برای بیشتر خریداران پیش می آید. قیمت خرید صابون درجه یک و مرغوب است.

عوامل موثر در قیمت و کیفیت صابون به شرح زیر است.

 • کیفیت مواد اولیه
 • میزان پاک کنندگی
 • شرکت تولید کننده
 • میزان فروش
 • نوع صابون
 • نوع مصرف
 • و…

لیست قیمت صابون مرغوب در تهران از طریق عمده فروشی ها مشخص می گردد.

لیست فروشگاه های اینترنتی صابون هتلی

لیست فروشگاه های اینترنتی صابون هتلیهمانطور که می دانید پوست انسان بسیار ظریف و حساس است. و با توجه به اینکه در معرض آلودگی ها قرار دارد باید با مواد شوینده ی مناسبی شسته شود. اما قبل از خرید صابون ابتدا باید انواع آن را بشناسید. و سپس خرید آگاهانه داشته باشید.
هر نوع صابونی که تولید می شود؛ کاربرد خاص خود را دارد. به بیان دیگر تولید کننده های صابون براساس نیاز، صابون های مختلف را تولید می کنند.
امروزه در بازار ایران صابون هایی با مواد اولیه زیر تولید می شوند.

 1. صابون گیاهی
 2.  کارخانه ای

صابون های نام برنده شده با مواد اولیه خاصی تولید و برای بیماری های مختلف پوستی مفید هستند. البته بیشتر افراد برای محافظت از پوست خود از صابون ها استفاده می کنند.

اما صابون هتلی چیست؟

امروزه با توجه به افزایش بیماری ها، بهداشت فردی بسیار پر اهمیت شده است. و به همین دلیل مراکز مختلف مانند هتل ها برای مسافران خود از لوازم بهداشتی یکبار مصرف استفاده می کنند.
صابون های هتلی درواقع صابون های یک نفره هستند که افراد می توانند. با استفاده از این محصولات، بهداشت فردی را به خوبی رعایت کنند.  اغلب در وزن های زیر تولید و بسته بندی می شود.

 • صابون 15 گرم
 •  17 گرم
 • صابون 20 گرم

صادرات متنوع ترین صابون به کشور های همسایه

صادرات متنوع ترین صابون به کشور های همسایهایران در زمینه تولید انواع مواد شوینده، پیشرفت های بسیاری داشته است. به طوری که امروزه صادرات آن را نیز به کشور های همسایه انجام می دهد. در این بین صابون یکی از لوازم شوینده ای به شمار می رود. که بالاترین صادرات را به خود اختصاص داده و همچنین سود بالایی را به همراه دارد.

در ایران چه نوع صابون هایی تولید می شود؟

از گذشته تا به امروز  جامد و مایع بالاترین تولیدات را به خود اختصاص داده اند. اما علاوه بر مصارف عادی، برای شستشو، رفع بیماری های پوستی، محافظت از پوست و… مورد استفاده قرار می گیرند.
ایران نیز در زمینه تولید صابون های معمولی و طبی با مواد اولیه درجه یک بسیار موفق بوده. و در حال حاضر توانسته بازار های صادراتی خوبی را به دست آورد.

چه نوع صابون هایی بیشترین صادرات را به خود اختصاص داده اند؟

اگر به آمار و ارقام چند سال گذشته دقت کنید. خواهید دید. که بیشترین حجم صادرات صابون ایران، متعلق به  بچه است. و کشور های همسایه بیشترین خرید را از ایران داشته اند.

مصرف کنندگان صابون ایرانی در خارج از کشور

مصرف کنندگان صابون ایرانی در خارج از کشوریک محصول زمانی به محبوبیت می رسد که کیفیت عالی داشته و از قیمت مناسبی برخوردار باشد.
اما کیفیت مهمترین بخش موضوع است. همانطور که می دانید صابون جزو محصولات بهداشتی است. که به طور مستقیم با پوست تماس دارد. و به همین دلیل افراد خریدار به کیفیت آن بیشتر از قیمت اهمیت می دهند.

ایران با توجه به این موضوع توانسته تولیدات باکیفیت  خود را به خوبی توسعه دهد. و علاوه بر مصرف کنندگان داخلی، مصرف کنندگان خارجی ثابتی را برای خود پیدا کند.
کشور های زیر خریدار صابون ایرانی در سال های اخیر بوده اند.

 • عراق
 • افغانستان
 • امارات
 • کویت
 • گرجستان
 • ویتنام
 • یونان

عرضه کنندگان صابون هتلی کوچک در بسته بندی های خاص

عرضه کنندگان صابون هتلی کوچک در بسته بندی های خاصاز انواع صابون هایی که امروزه بیشترین تولیدات را دارند. می توان به تک نفره اشاره کرد.
صابون های هتلی در سایز ها و رایحه های مختلف با بسته بندی های خاص وارد بازار می گردد. البته بسیاری از تولید کننده ها این محصولات را بصورت سفارشی نیز تولید می کند.

بسته بندی های هتلی کوچک، از ویژگی های جالب این صابون هاست. که فروش آن را در بازار داخل و خارجی افزایش داده است.
صایون های هتلی از اوزان 12 گرمی تا 20 گرمی تولید می شوند.
فروشندگاه صابون هتلی محصولات خود را هم بصورت حضوری و هم آنلاین عرضه می کنند.قیمت صابون صادراتی

بهترین نمونه صابون با رایحه های مختلف برای صادرات

بهترین نمونه صابون با رایحه های مختلف برای صادراتاگر تولید کننده محصولات بهداشتی، هدف صادرات محصول خود را دارد؛ باید علاوه بر تولید محصول، به شکل، ابعاد، رایحه و بسته بندی نیز توجه ویژه داشته باشد.
چرا که این عوامل امروزه بیشترین تاثیر را در خرید و فروش این محصولات دارند.

در ایران صابون ها با رایحه های بسیار متنوع و کیفیت عالی تولید می گردد. و این امر موجب شده که بسیاری از خریداران صادراتی بیشترین خرید را از ایران داشته باشند.

خرید عمده  از ایران بیشتر برای صادرات انجام می گیرد.قیمت صابون صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.