لیست قیمت بهترین شامپو ایرانی بدون سولفات

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید علت ایجاد کف و حباب های مواد شوینده ای مانند شامپو، صابون و غیره به کار بردن سولفات در ساختار آن هاست. سولفات ها به دلیل ارزان بودن و ایجاد کف بیشتر، استفاده می‌شوند. اما خب این ماده شیمیایی نیز ضرر هایی را با خود به همراه دارد و تولیدکنندگان به فکر افتادند که شامپوی بدون سولفات را تولید و عرضه بازار کنند. شامپو بدون سولفات کف کمتری از خود تولید می‌کند اما مزیت آن در این است که دیگر به موهای شما آسیبی نمی رساند. شامپوهای بدون سولفات در بازار، جزو بهترین شامپو ایرانی محسوب می‌شوند که معمولاً قیمت این نوع شامپو ها نسبت به شامپوهای سولفات دار بالاست. شما نیز اگر به دنبال خرید بهترین شامپو هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیست قیمت شامپو و مسائل وابسته به آن می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

لیست قیمت بهترین شامپو ایرانی بدون سولفات

شامپو اسیدی چیست؟

شامپو اسیدی چیست؟پوست سر و موی انسان به طور طبیعی کمی اسیدی است. و نیز طبق آن باید شامپوهایی را که ph آنها کمتر از ۷ بوده و اسیدی است, برای شستشو استفاده کنیم. زیرا اگر شامپو هایی را که ph آن ها ۷ بوده و یا از ۷ بیشتر باشد، هنگام تماس با پوست سر باعث می شود که موها خشک و شکننده شوند و رطوبت خود را از دست بدهند. به طور کلی میزان اسیدی بودن موها باید بین ۴ تا ۵/۵ باشد تا موها در طبیعی ترین و بهترین حالت خود قرار بگیرند.

برای موهای رنگ شده نیز بسیار اهمیت دارد. که برای شستشویشان حتما از شامپوهای اسیدی که pH آن ها بین ۴ تا ۵/۵ باشد، استفاده کنیم. زیرا این موهای رنگ شده در حالت عادی خشک و شکننده هستند. و استفاده از شامپوهایی که بسیار قلیایی اند باعث آسیب رسانی شدیدی به ساقه موها می شوند. به طور کلی شامپوهایی که ph آن ها بین ۴ تا ۵ و نیم باشد. شامپو اسیدی می گوییم. که بسیار برای مو مفید است و از آسیب رسیدن به موها جلوگیری می‌کند.

خرید متنوع ترین مدل های شامپو کراتینه کریستال

خرید متنوع ترین مدل های شامپو کراتینه کریستالشامپو کراتینه کریستال، همانطور که از نامش پیدا است در ساختار و ترکیب شیمیایی خود، کراتینه به همراه دارد. حال این سوال پیش می آید که کراتین اصلا چه چیزی است؟ کراتین در واقع یک پروتئین است .که به طور طبیعی در قسمت های خشک مانند ناخون و مو  وجود دارد.

حال برای تفهیم بیشتر، برای شما مثالی می زنم تا نقش اصلی کراتین را در مورد به خوبی متوجه شوید. مردم آسیای شرقی به طور طبیعی ۹۴ درصد در ساختار موهایشان کراتین وجود دارد .و مردم آفریقا ۸۴ درصد در موهایشان کراتین وجود دارد. و از ظاهر موهای این دو قشر، شما می توانید. نقش اساسی کراتین را در ساختار مو متوجه شوید.

همانطور که فهمیدیم کراتین نقش اصلی رطوبت رسانی و خوش حالتی در موها را ایفا می‌کند. و همچنین برای موهایی که دچار آسیب دیدگی و شکستگی شده است. یک ماده مقوی برای ترمیم سازی و تقویت آن ها به حساب می آید.

در نتیجه تولید کنندگانی که در حوزه تولید و فروش انواع شامپو فعالیت دارند .در لیست محصولات تولیدی خود نیز تولید شامپو کراتینه را در دستور کار خود قرار داده اند. و بهترین و با کیفیت ترین شامپو را تولید و عرضه بازار می کنند. شامپوی کراتینه کریستال در تمامی داروخانه ها و نیز فروشگاه هایی که در حوزه فروش انواع لوازم بهداشتی و آرایشی فعالیت دارند. و در لیست محصولات خود انواع شامپوی کراتینه را با برندهای مختلف قرار داده اند. وجود دارد.مواد شوینده بهداشتی 

فروش ویژه شامپو ایرانی اصل ارزان قیمت

فروش ویژه شامپو ایرانی اصل ارزان قیمتجالب است، هنوز هم اکثر ایرانیان تصور می کنند. که بین کیفیت شامپوی ایرانی و شامپوی تولید شده توسط کشورهای دیگر تفاوت زیادی وجود دارد. اما این یک تصور کاملاً غلط است. زیرا امروزه با نفوذ علم و تکنولوژی در صنعت ایران، کیفیت شامپو های ایرانی چیزی از کیفیت شامپوهای تولید شده. توسط کشورهای غربی کم ندارد و مزیت دیگر آن این است .که قیمت این محصولات ایرانی نسبت به محصولات خارجی پایین تر است.

با توجه به کیفیت مساوی شامپوهای ایرانی و خارجی، عاقلانه ترین راه، انتخاب شامپو ایرانی با قیمت ارزان است. شما انواع شامپو ایرانی اصل را علاوه بر داروخانه ها و فروشگاه های لوازم بهداشتی نیز می توانید. حتی در فروشگاه های زنجیره ای، بیابید.

صادرات بهترین شامپو مردانه بدون سولفات

صادرات بهترین شامپو مردانه بدون سولفاتهمانطور که در ابتدای مطلب ذکر کردیم .سولفات نقش اصلی ایجاد کف و حباب در شامپو ها را ایفا می کنند. و نیز ممکن است به موها آسیب های جدی وارد کند. لذا امروزه شامپوهای بدون سولفات نیز با قیمت بالاتری نسبت به شامپو های سولفات دار تولید می شود. که برای موها بسیار مفید است. و در انواع زنانه و مردانه وجود دارد. تولیدکنندگان شامپو بدون سولفات در حوزه کار خود به میزان پیشرفتی رسیده اند. که آوازه نام آن ها در سایر کشورهای جهان رسیده است .و طرفدارانی را به خود اختصاص داده‌اند.

این تولیدکنندگان برای صادرات شامپوی بدون سولفات از مرغوب ترین و متنوع ترین بسته بندی ها برای صادر کردن. محصول خود استفاده می کنند. زیرا همانطور که می دانید. بسته بندی نقش مهمی در میزان فروش کالاها را دارد. و به گونه ای بیانگر کیفیت و آنچه که در باطل محصول وجود دارد. است.

این تولیدکنندگان برای رفاه حال مشتریانی که در خارج از کشور مستقر هستند. با نام خود در اینترنت سایت‌هایی را راه‌اندازی کرده اند .تا محصولات تولید شده را در سایت فروش خود قرار دهند. و مشتریان به راحتی بتوانند. در هر کجای دنیا که هستند. به صورت مستقیم محصول خود را در هر تعدادی که می‌خواهند .سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

لیست قیمت شامپو روزانه معطر در بازار بزرگ تهران

لیست قیمت شامپو روزانه معطر در بازار بزرگ تهراندر بخشی از بازار بزرگ تهران مراکزی وجود دارد. که به صورت عمده انواع شامپوها را به فروش می‌رسانند. و محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه تهیه می کنند. لذا قیمت شامپوهایی که در این فروشگاه های عمده فروشی به فروش می رسد. نسبت به سایر شامپو هایی که در بازارهای جزء وجود دارد پایین‌تر است .و دلیل این پایین بودن قیمت نبودن واسطه ها است. زیرا همانطور که می دانیم واسطه‌ها نقش اساسی در بالا رفتن قیمت محصولات را دارند. لذا شما با خرید مستقیم از این بازار های عمده فروشی میتوانید واسطه ها را حذف کنید. و بهترین شامپو روزانه را با بهترین قیمت نسبت به قیمت‌های موجود در بازار خریداری کنید.بهترین شامپو ایرانی

سایت های سفارش اینترنتی انواع شامپو در اندازه های مختلف

سایت های سفارش اینترنتی انواع شامپو در اندازه های مختلفیکی از راه های بسیار آسان خرید شامپو، سفارش اینترنتی شامپو است. همانطور که می دانید. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی خرید کردن مانند سایر کارهای روزمره امر ساده ای شده است. به گونه ای که شما با در دست داشتن یک تلفن همراه می توانید در بستر اینترنت جستجو کنید. و سایت هایی را بیابید که در حوزه فروش انواع محصولات فعالیت دارند. و نیز انواع شامپوها را در اندازه های مختلف در ویترین محصولات خود قرار داده اند. شما می توانید به صورت مستقیم سفارش خود را ثبت کنید و درب منزل تحویل بگیرید.بهترین شامپو ایرانی

البته هنگام خرید اینترنتی شامپو حتماً به این نکته دقت داشته باشید. که سایت مورد نظر دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد. تا از صحت محصولات خریداری شده خود اطمینان کافی را کسب کنید. و در صورت نارضایتی از محصول خریداری شده امکان برگشت دادن آن فراهم باشد.بهترین شامپو ایرانی

شامپو بدن و موی سر بدون سولفات در نمایندگی های اصلی

شامپو بدن و موی سر بدون سولفات در نمایندگی های اصلیدر تمامی اصناف تولیدکنندگانی وجود دارند که کیفیت محصول آن ها در حد قابل قبولی نیست. لذا در تولید شامپو هم همین داستان مطرح است.تولید کنندگانی که در زمینه تولید شامپو چندان کیفیت و مرغوبیت محصول برایشان مدنظر نیست. برای تزریق محصول خود به درون بازار از خوشنامی سایر برندهای معتبر استفاده می‌کنند. و محصولات خود را با نام این تولید کننده های معتبر وارد بازار می‌کنند. و اصطلاحاً به محصولات آن ها تقلبی می گویند.

شما برای این که از خرید خود مطمئن باشید و در دام این گونه افراد سودجو نیافتید. می توانید شامپوی بدن و یا شامپوی سر بدون سولفات اصل را از نمایندگی های فروش کارخانجات تولیدی شامپوهای بدون سولفات تهیه کنید. زیرا این نمایندگان، محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه تهیه می‌کنند. و در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.بهترین شامپو ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.